O nas

Cześć,

z tej strony Martyna i Aga, czyli Radostki w komplecie. Lubimy  układanki, odpoczynek i  ładne rzeczy. Trudno było nam znaleźć wśród dostępnych produktów coś, co pozwalałoby połączyć te wszystkie rzeczy. Dlatego postanowiłyśmy same odpowiedzieć na własne oczekiwania i stworzyć wyjątkowy produkt. A skoro już go mamy, chętnie podzielimy się nim z Tobą. Jak mówi stare, mądre porzekadło – jeśli chcesz, żeby coś było zrobione dobrze, zostaw to w rękach Radostek!

“ Nasze puzzle mają dać Ci radość, pozwolić Ci się zrelaksować i nacieszyć oko ładnymi grafikami, które starannie wybieramy tak, by mogły stać się elementem wystroju Twojego mieszkania, biura czy kawiarni.”

Chcemy, by te puzzle były częścią Twoich codziennych, drobnych radostek.  Stworzyłyśmy swoją markę z dbałością o każdy szczegół, a oprócz Twojej satysfakcji dbamy także o środowisko i pielęgnowanie naszego kameralnego, przyjacielskiego klimatu. Czuj się u nas jak u starych, dobrych znajomych!

 

Wyjątkowe puzzle

Puzzle Radostek to produkt przygotowany z dbałością i sercem. Zamówienia realizujemy samodzielnie, by mieć pewność, że dostaniesz nasze puzzle w najlepszej możliwej formie!

Z dbałością o naturę

Radostki dbają o to, by Ziemia miała się dobrze. Eliminujemy plastik, do pakowania wykorzystujemy materiały papierowe. Nasze puzzle pochodzą z recyklingu i w 100% się do niego nadają. Ciekawe jakie życie miały zanim stały się Twoją radostką?

Czym Cię możemy zaskoczyć?

Dopiero się rozkręcamy, ale kolejne wzory są już w fazie przygotowań. Kupując w naszym sklepie pomagasz nam postawić kolejny krok. Jeszcze nie raz Cię zaskoczymy!